Zvažujete spolupráci s námi?
Přečtěte si refrence a zkušenosti od našich klientů.

S FLEW spolupracuji téměř rok a musím velice ocenit profesionální, laskavý a rychlý přístup. Webové stránky jsou na úrovni, ať už se jedná o grafické zpracování nebo možnosti textového editoru – vkládání obrázků, popř. videí. V případě jakýchkoliv otázek jsem se vždy setkala s pohotovou reakcí a vysvětlením. Pokud webovky, pak jedině pod křídly pana Orliczka a FLEW. Za mě maximální spokojenost a spolupráce, kterou bych přála všem administrátorům. Těším se na další spolupráci, jste nejlepší!

Mgr. Veronika Trojková – ZŠE BENEŠE

Díky FLEW jsem poznal, co je to mít správně postavený web. Profesionální přístup, následné poradenství a řešení problémů jsou aspekty, kterými by měl disponovat každý profík. Ve FLEW vědí, co dělají! Těším se na další spolupráci!

Ing. Ondřej Uher – GORILLARUSH

S FLEW spolupracuji už po několikáté a nevím koho jiného bych více doporučil na foto, tvorba webů a marketingové poradenství. Mají přehled, rychlost a zkušenosti. Hlavně ochota a přístup jsou věci, proč se stále vracím.

Ing. Daniel Grebner – STOPSKATE

Kdo potřebujete udělat reprezentativní, moderní webové stránky, tak jste na správné adrese… Velice profesionální přístup, rychlé jednání, velký cit pro grafiku a design, prostě maximální spokojenost. FLEW.CZ mohu všem vřele doporučit.

Bohdan Stonawski – NOVÁ NADĚJE

Kluci z FLEW byli pro nás volba sympatií. Když jsem se sestrou hledal někoho, kdo nám udělá vše od webu, přes videa, až po reklamy, neváhali jsme. Nejvíce si ceníme přístupu, zkrátka co potřebujeme, s tím nám vyhoví. Výsledkem je pokračování spolupráce na dalším rozšíření našich služeb. Lukáš, okryptu.cz

Lukáš Bojko – OKRYPTU

Vše v naprostém pořádku. Rychlá realizace stránek, profesionální přístup. Doporučujeme.

Dominika Staszková – CakeArt

100 % rychlost ! 100% komunikace ! Spokojenost !!

Přemysl Křižánek – DAMESIVINO

Kvalitní služby za rozumný peníz. Rychlé reakce a profesionální přístup. Mohu jen doporučit. Ze všech odborníků doporučuji zejména pana Orliczka.

Jan Cibulec DiS. –  Fotograf