Zvažujete spolupráci s námi? Přečtěte si refrence a zkušenosti od našich klientů.

S FLEW spolupracuji téměř rok a musím velice ocenit profesionální, laskavý a rychlý přístup. Webové stránky jsou na úrovni, ať už se jedná o grafické zpracování nebo možnosti textového editoru – vkládání obrázků, popř. videí. V případě jakýchkoliv otázek jsem se vždy setkala s pohotovou reakcí a vysvětlením. Pokud webovky, pak jedině pod křídly pana Orliczka a FLEW. Za mě maximální spokojenost a spolupráce, kterou bych přála všem administrátorům. Těším se na další spolupráci, jste nejlepší!

Mgr. Veronika Trojková – ZŠE BENEŠE

Díky FLEW jsem poznal, co je to mít správně postavený web. Profesionální přístup, následné poradenství a řešení problémů jsou aspekty, kterými by měl disponovat každý profík. Ve FLEW vědí, co dělají! Těším se na další spolupráci!

Ing. Ondřej Uher – GORILLARUSH

S FLEW spolupracuji už po několikáté a nevím koho jiného bych více doporučil na foto, tvorba webů a marketingové poradenství. Mají přehled, rychlost a zkušenosti. Hlavně ochota a přístup jsou věci, proč se stále vracím.

Ing. Daniel Grebner – STOPSKATE

Kdo potřebujete udělat reprezentativní, moderní webové stránky, tak jste na správné adrese… Velice profesionální přístup, rychlé jednání, velký cit pro grafiku a design, prostě maximální spokojenost. FLEW.CZ mohu všem vřele doporučit.

Bohdan Stonawski – NOVÁ NADĚJE

Za mě 6 hvězdiček! Nejde jen o to dobře odvést svou práci a dodat včas luxusní web či fotografie, ale i o následnou péči poté. Tahle nejedná spolupráce má proto pro mě vždy přidanou hodnotu. Už teď se těším na další měsíc, kdy budeme společně pracovat na novém e-shopu. Věřím, že i v tomhle projektu mě tihle borci nezklamou a dovedou jej k perfektnímu výsledku.

Bc. Timotheus Koukol – NOSIN

Vše v naprostém pořádku. Rychlá realizace stránek, profesionální přístup. Doporučujeme.

Dominika Staszková – CakeArt

100 % rychlost ! 100% komunikace ! Spokojenost !!

Přemysl Křižánek – DAMESIVINO

Kvalitní služby za rozumný peníz. Rychlé reakce a profesionální přístup. Mohu jen doporučit. Ze všech odborníků doporučuji zejména pana Orliczka.

Jan Cibulec DiS. –  Fotograf