Vážíme si toho co, jste dokázali. Jsme tady pro vaší budoucnost.

O nás

O nás

Vytváříme hodnoty v oblasti marketingu pro strojírenství.

Na vlastní oči jsme viděli, co znamená vybudovat a vést výrobní společnost.

Vzešli jsme z výrobních firem

Celý život spolupracujeme s výrobními společnostmi. Nejprve jako zaměstnanci, později konzultanti. Víme jak marketing v těchto strojírenských firmách fungoval, co bylo jeho obsahem a zda to bylo efektivní nebo ne.

Známe váš obor

Než vznikl projekt FLEW, věděli jsme, že nechceme být jen další klasická marketingová agentura. Proto jsme vzali to, kde máme největší zkušenosti a specializujeme se dnes jen na výrobní společnosti. Víme, jak to u vás chodí, co denně musíte řešit a taky, co řeší váš zákazník.

Hodnoty FLEW

Na prvním místě chceme vyřešit vaše problémy a příležitosti.

01

Až poté co pochopíme vás a vaši společnost, navrhneme optimální strategii.

Hodnoty FLEW

Soustředíme se jen na výrobní společnosti.

02

Nemusíte nám do detailu vysvětlovat co je to fréza, lis, CNC obrábění, drátovka, řezací laser, a další. To vše dobře známe.

Největší zkušenosti v marketingu jsme získali právě ve výrobních firmách. Známe vaše problémy.

Co děláme

Power Day

Vytrhneme vás z vašeho každodenního provozu a položíme několik, někdy i nepříjemných otázek. Otázek, bez kterých se ve vašem marketingu dále neposuneme. Výstupem power day setkání je marketingový cíl a know-how, jak k němu dojít.

Externí marketing

Máte dneska ve své firmě někoho, za kým můžete zajít a poradit se v oblasti marketingu a obchodu? Proto si s vámi rádi vytvoříme vztah a zajistíme vám komplexní poradenskou činnost v oblasti prodejního marketingu.

Fotografie a video

Dva cíle. První, musí to vypadat dobře. Společnosti si musejí uvědomit, že doba pokročila a propagace starými neprofesionálními materiály nestačí. Druhý, pojďme jejich obsah dělat tak, aby vzbudil důvěru a zájem u vašeho zákazníka.

Webové stránky

Největší problém webových stránek je ten, že to dělá dnes kde kdo. Investuje se do nejlepších kóderů a uxáků, ale i přesto se zapomíná především na jeden hlavní úkol, který mají stránky plnit. Zaujmout a generovat leady.

Online marketing

Součastí zdravého marketingu je nezbytný online marketing. Dělejme jej ale až ve chvíli, kdy k něčemu bude.

Branding

Kompletní zajištění nového vizuálu vaší společnosti. Nejčastějšími důvody jsou nově vytvořená společnost, oživení a modernizace stávající nebo nutná změna z pohledu reputace.

Propagační materiály

Komunikujme vůči zákazníkům jasně, srozumitelně a hlavně jednotně. Ať už se mu dostane do ruky jakýkoliv váš materiál, na první pohled si to musí ihned spojit s vámi.

Grafika

Srozumitelná komunikace vůči zákazníkům začíná u minimalistického designu. Vezmeme tuhle činnost na sebe.

Pojďme se sejít.

Rádi se s vámi setkáme osobně a poznáme Vás.

Jsme tu, abychom vám pomohli. Napište nám.

Timotheus Koukol

Co-founder

timotheus.koukol@flew.cz

Tomáš Orliczek

Founder

tomas.orliczek@flew.cz

Co o nás říkají

Vyslechněte si názory těch, kteří nás znají nejlépe - našich klientů.

Rozhodně spolupráci doporučuji. Profesionální přístup a za krátkou dobu mohu díky vzájemným konzultacím, generovat obchodní jednání kdekoliv ve světě.

Libor Kafka

CEO AXIMA Automation

01

Jsem rád za obchodní podporu, která se mi dostala. Doporučení a rady mi otevírají nové příležitosti, které bych jinak ani nezjistil. Navíc příjemná komunikace, vstřícnost, věcnost , prostě profesionalita.

Zdeněk Bílek

Jednatel společnosti BIKO s.r.o.

02

Klienti

Děkujeme.

V průběhu let jsme spolupracovali s několika skvělými lidmi.

01

02

03

04

06

05