Vážíme si toho co, jste dokázali. Jsme tady pro vaší budoucnost.

O nás

O nás

Vytváříme hodnoty skrze oblasti vizuální komunikace se zákazníky.

Na vlastní oči jsme viděli, co znamená vybudovat a vést výrobní společnost.

Vzešli jsme z výrobních firem

Celý život spolupracujeme s výrobními společnostmi. Nejprve jako zaměstnanci, později konzultanti. Víme jak marketing v těchto strojírenských firmách fungoval, co bylo jeho obsahem a zda to bylo efektivní nebo ne.

Známe váš obor

Než vznikla značka FLEW, byli jsme rozhodnutí, že budeme ke všemu přistupovat jinak. Vzali to, kde máme největší zkušenosti a specializujeme se dnes výhradně na výrobní společnosti. Víme, jak to u vás chodí, co denně musíte řešit a taky, jak o vás smýšlejí vaši klienti.

Hodnoty FLEW

Na prvním místě chceme dodat autoritu, kterou si vaše společnost zaslouží.

01

Až poté co pochopíme vás a vaši společnost, navrhneme kompletní vizuální komunikaci.

Hodnoty FLEW

Soustředíme se výhradně na výrobní společnosti.

02

Nemusíte nám do detailu vysvětlovat co je to PLC, fréza, lis, CNC obrábění, drátovka, řezací laser, a další. To vše dobře známe.

85% klientů si názor o společnosti vytváří na základě její vizuální komunikace.

Co děláme

Power day

Když se staneme partnery, chceme vás detailně poznat. Přijedeme za Vámi a položíme Vám několik zásadních otázek s ohledem na Vaší společnost. Projdeme se vaší výrobou a pochopíme celý Váš kontext a historii, kterou jste do dnes budovali.

Vizuál společnosti

Na základě naších schůzek navrhujeme a tvoříme kompletní vizuál Vaší společnosti pro Vaší budoucnost. Obsahem je tvorba nebo redesign loga společnosti včetně politiky jeho užívání.

Webdesign

Web design hraje důležitou roli v tom, jak zákazníci vnímají vaši značku. Pokud je váš web design moderní, profesionální, přehledný a prestižní, pomáhá to Vaším zákazníkům získat důvěru ve vaši společnost a mnohonásobně zvyšuje pravděpodobnost, že se rozhodnou právě pro spolupráci s Vámi.

Design propagačních materiálů

Komunikujme vůči zákazníkům jasně, srozumitelně a hlavně jednotně. Ať už se mu dostane do ruky jakýkoliv váš materiál, na první pohled si to musí ihned spojit s vámi. Ať už jde o veletrh, online reklamu nebo auto na cestě.

Obchodní prezentace

Obchodní prezentace odráží Váš web ve fyzické podobě. Když se dostane klientovi do ruky má v něm vyvolat především pocity typu „chápu, rozumím, super, potřebuji, děkuji.“

Portrétní fotografie

Profesionální fotografie Vašich zaměstnanců, kteří přicházejí do styku s Vašimi klienty. Jak na webu, LinkedInu nebo i vizitkách či dalších prostředcích. Zvýšíme důvěryhodnost vaší společnosti.

Produktové fotografie

Kvalita fotografie produktu by měla odpovídat i jeho ceně a objemu produkce. Často vaše chlouby, o které pečujete a které vyrábíte pak při jejich prezentaci nevypadají důstojně a ztrácí zbytečně na své hodnotě.

Fotografie výroby

Nejdůležitější fotografie, které odhalí a odprezentují Vaší společnosti Vašemu klientovi. Tyto fotografie se nejčastěji vyskytují jak na webu, obchodní prezentaci, bannerech, billboardech a vlastně všude.

Referenční video

Společně vybereme Vaše spokojené zákazníky, kteří jsou ochotni se ve videu objevit a sdílet své pozitivní zkušenosti s Vaší značkou. Tyto zkušenosti jsou silným nástrojem pro vaše nové klienty, kteří se rozhodují, zda do spolupráce s vámi jít či nikoliv.

Brandové video

Brandové video má především pomoci Vaším klientům lépe porozumět tomu, co nabízíte a jak mohou vaše produkty nebo služby pomoci vyřešit jejich potřeby. Dále pomůže Vaší značce vyniknout v dnešním konkurenčním prostředí.

Pojďme se sejít.

Rádi se s vámi setkáme osobně a poznáme Vás.

Jsme tu, abychom vám pomohli. Napište nám.

Timotheus Koukol

Co-founder

tim@flew.cz

Tomáš Orliczek

Founder

tom@flew.cz

Co o nás říkají

Vyslechněte si názory těch, kteří nás znají nejlépe - našich klientů.

Rozhodně spolupráci doporučuji. Profesionální přístup a za krátkou dobu mohu díky vzájemným konzultacím, generovat obchodní jednání kdekoliv ve světě.

Libor Kafka

CEO AXIMA Automation

01

Jsem rád za obchodní podporu, která se mi dostala. Doporučení a rady mi otevírají nové příležitosti, které bych jinak ani nezjistil. Navíc příjemná komunikace, vstřícnost, věcnost , prostě profesionalita.

Zdeněk Bílek

Jednatel společnosti BIKO s.r.o.

02

Klienti

Děkujeme.

V průběhu let jsme spolupracovali s několika skvělými lidmi.

01

02

03

04

06

05